Recenze: kniha Anděl strážný - ve spojení s duchovním vedením

25. února 2017 v 13:56 | Rory


Koho zajímájí věci mezi nebem a zemí, měl by po této knize sáhnout jako po povinné četbě.

Autorka: Alue K. Loskotová
Webovky: aluska.cz
Cena: 295kč
Každý z nás je od narození doprovázen strážnými anděly,
má přirozené napojení na své duchovní vedení a zdroj,
odkud jeho duše pochází.
Aby je však mohl vědomě poznat a používat, je potřeba,
aby jejich existenci přijal a pozval do svého života.
V knize Anděl strážný najdete vše potřebné k tomu,
abyste si osvojili schopnost efektivní komunikace se
svými strážnými anděly a se svým duchovním vedením.
Kniha nabízí speciální návody, praktické rady, a odpovídá
na nejčastější otázky. Ucelený průvodce je doplněn
příběhy ze života autorky, nechybí ani podrobné
vysvětlení jasnozřivosti a postup pro její výuku.
(zadní strana obálky)
Na úvod bych zmínila, že tato kniha mi odpověděla na milion mých otázek týkajících se této tématiky. Konečně nějaký celistvý návod se vším všudy, ne jako od Doreen. Z Doreeniných knih jsem byla vždycky ještě víc zmatená, než před přečtením. :D Alue sepsala komplexní návod nabitý novými informacemi. Také zde najdete nutná upozornění a důležité rady. Vše je doplněno příběhy a zkušenostmi z autorčina života.

Na začátku autorka popisuje základy, vysvětluje pojmy, aby v tom potom nebyl zmatek a líčí své zkušenosti. Poté odpovídá na otázky, co vás budou pravděpodobně zajímat a dostává se k radám, ohledně energií. Poté se pomalu dostáváme k jádru věci, a to ke samotné komunikaci. Je zde uvedeno a pěkně popsáno, jak vlastně máme jednat při komunikaci s jemnohmotnými bytostmi (i Vesmírem a našim vedením). Ke konci se nachází velmi užitečná kapitolka odrušení nežádoucích vlivů a jedna část přímo věnována jasnozřivosti. Na úplný závěr autorka odpovídá na nejčastější dotazy.


Když jsem se dozvěděla, že Alue chystá další knihu, hned jsem se začala moc těšit. Všechny její výtvory jsou kouzelné a při jejich čtení se vždy naučím plno nových věcí, díky cenným informacím si to znovu srovnám v hlavě a přitom ještě zrelaxuji.
I kniha Anděl strážný je další malý zázrak. :3 Konečně vím, co a jak, na co si dát pozor, co dělat, co nikdy nedělat...
Možná se tážete, co mě tato kniha tedy naučila, či jsem teď jasnozřivá atd.
Upřímně, při čtení jsem zjistila, kde mám ještě mezery, co se týče osobního rozvoje. Přímo mi to ukázalo na problémy, co je ještě třeba napravit. Proto opravdu doporučuji přečíst i opakovaně Svítání a k přímým kontaktům dojít později.
Tohle je opravdu nezbytné, mít vše v hlavě srovnané je nutnost.

Sama jsem to hlavně poznala při provádění cvičení, která jsou popsána v knize. Úspěch přímo závisel na mých energiích a aktuálním rozpoložení mé mysli. Co se týče té jasnozřivosti, kterou jsem už nakousla, nyní vím, že ještě nejsem připravená. Na tohle musí mít člověk přece jen trochu silný žaludek, to není jen růžová zahrádka. Ale v budoucnu, no kdo ví. :)

Co jsem ale odpozorovala, byl rozvoj mé citlivosti vůči energiím. Teď přímo vím, co jak na mě působí, dokážu se v sobě lépe vyznat. Zlepšila se i má intuice. Všechno tak nějak jinak vnímám a cítím. Také snadněji přijímám vedení, hlavně co se týče vizí a lépe vše vizualizuju.
Cvičení z knihy používám někdy jen na relax, když vím, že se na přímý kontakt necítím.

Celkově shrnuto a podtrženo, čeká mě ještě docela dost práce. Musím si ještě pár věcí dořešit a možná napíšu ještě jeden dodatečný článek o tom, jak jsem pokročila. Je to prostě proces a vím, že se ke knize budu furt průběžně vracet a čerpat z té nekonečné studnice moudrosti. :)
Samozřejmě těch úspěchů jsem zažila více, ale necítím se na to vypisovat je veřejně. ;) Před přečtením jsem měla takovou představu, že až knihu dolouskám, budu prokecávat s anděly celé noci. No, a pokrok se ukázal v jiné sféře, tedy v těch energiích. Na dalších levelech budu muset ještě zapracovat. :) Z knihy jsem každopádně nadšená a předčila má očekávání.


Co ještě na závěr musím vyzdvihnout jsou nádherné ilustrace a obálka, které nakreslila samotná autorka. :) A také maličkost, která mi udělala obrovitánskou radost - Aluščino věnování, které je s láskou a úsměvem součástí každé knihy. ;)

 


Komentáře

1 cincina cincina | Web | 28. února 2017 v 22:57 | Reagovat

Vypadá to zajímavě, hodně se mi líbí ta obálka:)

2 Ronnie Ronnie | Web | 2. března 2017 v 22:13 | Reagovat

můžu se zeptat, jak jsi udělala ty ikonky v menu? :D taky bych něco takového uvítala ale ani nevím pod čím mám hledat :))

3 neverbealone neverbealone | Web | 4. března 2017 v 11:12 | Reagovat

Tak toto by asi nebylo nic moc pro mě. Ale každý máme přece jiný styl :)

4 Myshelka Myshelka | E-mail | Web | 6. března 2017 v 19:38 | Reagovat

Už se těším až si ji někdy budu moct přečíst :33

5 Sandra Sandra | Web | 8. března 2017 v 20:58 | Reagovat

má to zaujímavý názov, ale nemyslím si, že by to bola moja šálka kávy:) ale veď, 100 ľudí, 100 chutí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama