Červenec 2016


Outfit #3 Blue!

22. července 2016 v 13:02 | Rory |  Outfity

Tipy na filmy pro teenagery

20. července 2016 v 10:55 | Rory |  Filmy a seriály
Přináším vám seznam super teen filmů. :)

1) Charlieho malá tajemství (Ten, kdo stojí v koutě)


Zajímavé romantické drama, ale musím uznat, že tento film má hloubku. Moc mě zaujal a bavil.
↓ Trailer ↓


2) The Duff (VOTKa)


Když máte chuť kouknout se na nějaký ten trochu ujetý středoškolský film, tuto komedii doporučuju. :)

↓ Trailer ↓


3) S láskou, RosieBožínku, tento film je úplná pecka! Dramatický doják, který vás chytí za srdce. Vždy, když se již zdálo, že se vše rozmotá, zamotalo se vše ještě víc.

↓ Trailer ↓


4) Prci prci prcičky

Ehm, tohle je snad ten nejhorší styl humoru, ale aspoň už vím, proč se to jmenuje v originále American pie... Budu upřímná, je to totální kravina, ale i tak jsem se u toho nasmála. :D


5) Vampire Academy


Možná někdo z vás četl knížky. Každopádně film mě bavil, ale má své mouchy. Přišel mi trochu divně osekaný a vyměnila bych toho herce, co hraje Dimitriho... Nejlepší na celém filmu byla Rose. :D

↓ Trailer ↓


Viděly jste již některé z těchto filmů? :)


Jak vyléčit zlomené srdce

17. července 2016 v 21:22 | Rory |  Rady a tipy

Každá z nás to už asi minimálně jednou zažila. Buď jsme měly krásný vztah, který rychle skončil nebo se nešťastně zamilovaly. Ač či tak či onak, vždy to zanechá následek ... zlomené srdce. Nepříjemná bolest, která se neprojevuje fyzicky ale emocionálně. Jak se s tím vyrovnat?

1) Emoce musí ven!
S největší pravděpodobností to jde vždcky nějak takto: Prvně tomu nedokážeme uvěřit, poté nastává pocit zlosti, smutku a frustrace. A nakonec smíření se s danou situací.
Často ale slýchávám, že duchovní člověk se nesmí rozčilovat apod. Ale v tomto případě emoce MUSÍ ven a kdybychom je v sobě dusily, jenom to zanechá spoustu problémů. Takže jak na to? Někomu stačí když si promluví s nějakým blízkým člověkem, nejlepší kamarádkou... Někomu stačí vypsat pocity do deníku. Někdo se z bolesti způsobenou nešťastnou láskou vyzpívá nebo poslouchá hudbu. Někdo nakreslí obraz nebo zatančí... Existuje obrovská spousta způsobů, jak vyfiltrovat ven naše emoce v nenásilné podobě. Každému člověku sedne něco jiného.
Pokud vám tohle ale nestačí, znám i jiné způsoby. Doporučuju si jít pořádně zaběhat nebo boxovat do polštářů. Ano, čtete správně. Boxování do polštářů opravdu doporučuju, člověk si na tom vybije vztek a fakt to pomůže. :D Mluvím z vlastní zkušenosti. :D

2) Pozvedněte zpět svou sebeúctu a sebevědomí!
Takovéto události mohou zanechat stopy na naší sebeúctě nebo sebevědomí. Ale pamatujte si, pokud chceme žít klidný a krásný život, musíme sami sebe milovat bezpodmínečně! I v těchto situacích a vždy a všude. Tohle je základ a bez něho se dále nehneme. Věnujte trochu času svému osobnímu rozvoji, na chvíli zůstaňte o samotě a přemýšlejte nad svými pocity a myšlenkami. Láska vždy začíná u vás samotných.

3) Popřemýšlejte, co tuto situaci způsobilo
Špatné vztahy mohou být výsledkem destruktivního vzorce chování a myšlení. Co jste dělaly špatně? Na co jste myslely?
Přitáhly tyto situace mé vlastní myšlenky nebo můj destruktivní vzorec chování? Kde je problém a co s tím hodlám udělat?
V některých situacích je to ale tak, že se možná jednalo i o skryté požehnání. To ale vždy víte dobře jenom vy samy!

4) Jděte dál
Je dobré dát si čas, odžít všechny emoce a nad vším popřemýšlet. Ale ne na dlouho. Nesmíme se utápět v sebelítosti a stavět se do roli oběti. Nikdy! Nemusíme vlastně trpět nic, ale také bychom neměli potlačovat své emoce. Tohle je trochu matoucí, ale vy samy vždy dobře víte, co máte dělat. Dejte si trochu času a poté znovu vkročte do světa s úsměvem na tváři. Nic netrvá věčně, změny jsou součástí našich životů.
Odpusťte všem včetně sebe a užívejte si dál života. Nejsme zde proto, abychom se trápili. Pokuste se z problémů a minulosti poučit a jděte dál. Minulost navždy skončila.

5) Pamatujte:
Vždy jednáme jak nejlépe umíme. Nemůže si nyná vyčítat, že jsem se zachovali tak či onak, protože jsme předtím ještě nevěděli, co víme teď. Z našeho života nikdy neodejde nic, co bychom potřebovali. Změna je přirozenou součastí. Změny jsou bezpečné a vesmír nechce, abychom trpěli. Může se jednat o skryté požehnání. Něco starého musí odejít, abychom dali místo novým a ještě krásnějším věcem. Minulost nad vámi nemá žádnou moc. Jenom vy rozhodujete, jaká bude vaše budoucnost a to právě nyní v přítomnosti. Každá z vás je krásná a jedinečná bytost. Milujte samy sebe.

S láskou
Bella alias Rory
Haul

1. července 2016 v 11:24 | Rory |  Hauly