Březen 2016
Plesový haul

12. března 2016 v 14:14 | Rory |  Hauly

Zákon nečekanosti: Jak fungují splněná přání?

7. března 2016 v 18:44 | Rory |  Rady a tipy
Všimli jste si někdy, že důležité situace se dějí právě když to nejméně čekáte? Jak se plní přání?

Zkusím to popsat na příkladu: Skoro půl roku jsem doufala, že na Vánoce dostanu psa. Furt jsem to dokola omíjela a snažila se přesvědčit mamku. Pejska jsem brala jako událost, bez které se neobejdu. Když nadešel Štědrý den a splněné přání se nekonalo, byla jsem zdrcená. Ale nevzdávala jsem se. Hned poté jsem si hlídala inzeráty a když jsem jich spoustu obvolala a všude mi buď řekli, že štěně už není, nebo nehoráznou cenu, začala jsem být opět zoufalá a chtěla jsem to vzdát. Další den jsem nepřítomně klikla na jeden inzerát, smířená s tím, že psa mít prostě nebudu. A hádejte co, byl to malý zázrak. Super cena, poměrně blízko a krásné štěňátko.


A teď bych ráda vysvětlila, co se vám snažím říct. Když si něco přejete, musíte si to přát upřímně od srdce a musíte to brát tak, že se svět nezhroutí, když se vám to nesplní, jinak si to sami blokujete! Když něco chcete taaak moc, že byste bez toho nepřežili, automaticky se to nesplní, protože jak už je výše zmíněno, blokujete si to sami! Pro své přání ale vždy musíte něco udělat, nemůžete čekat, že vám cokoli spadne samo z nebe. ;)

S tímto souvisí i ta nečekanost. Nevím jak vám, ale mě se všechno stává naprosto nečekaně. Např. když nečekám, že něco vyhraju, právě to vyhraju nebo mě něco/někdo příjemně překvapí. Proto když vám něco v životě třeba schází a něco si moc přejete, snažte se být vždy konstruktivní, něco pro splnění přání udělat a když už jste udělali vše, věnovat se něčemu jinému a furt na to nemyslet. Poté to přijde samo v době, kdy to vůbec nečekáte. ;)

Hodně štěstí při plnění vaších snů a přání... :)

Jarní outfity

5. března 2016 v 11:06 | Rory |  Outfity